انجمن هواشناس ایرانی

ثبت نام سریع: نام کاربری: آدرس ایمیل: کلمه عبور:
زمان کنونی: 20-05-2019, 07:27 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

انتخابات 96
زمان کنونی: 20-05-2019, 07:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دشتي
آخرین ارسال: man13
پاسخ: 77
بازدید: 1

موضوع بسته شده است 
انتخابات 96
نویسنده پیام
مدیرکل انجمن
آفلاین
مدیر کل انجمن

وضعيت : آفلاین
اطلاعات من

اعتبار: 82

ارسال: #1
انتخابات 96
با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز
لطفا" نظرات خودتان را در مورد بحث انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در این تاپیک بدون
توهین و تهمت و غیبت و تمسخر مطرح کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واتس اپ مدیرسایت 09179709260

09-05-2017 02:33 PM
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
Super Moderator
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 225

ارسال: #2
RE: انتخابات 96
بنام خداى صبر و بصيرت

سلام رفقا
سپاس از بابت ايجاد اين فضا براى گفتمان در خصوص انتخابات پيش رو
جا داره من اعلام كنم كه بنده بشخصه به تمامى اعضاى اين انجمن با هر گرايش سياسى ارادت دارم و اگر احيانا نظرى يا نقدى ارائه ميشه حمل بر بى احترامى و خدا ناكرده جسارت نشه
به هر حال همه ما با هر رنگ و نژاد و عقيده از يك كشوريم و همه ما از كشورمان و آينده اش سهم داريم
چه اونى كه راى ميده چه اونى كه راى نميده ( با هر دليل )
پس خداى ناكرده يك وقت اين فضاى دوستانه تبديل به ميدان جنگ و تخريب يكديگر نشه ، همه محترم اند و همه حق دارند كه از اعتقادشون البته تحت لواى ادب و منطق و احترام ، دفاع كنند.
چناچه ما بتوانيم در عين حال كه نظرمان را به يكديگر اعلام مى كنيم يا يكديگر را نقد مى كنيم همديگر را تحمل نيز بنماييم اين يعنى آزادى و عدالت و دمكراسى

موفق و سربلند باشيد.
09-05-2017 02:50 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 103

ارسال: #3
(09-05-2017 02:50 PM)اميركوروش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنام خداى صبر و بصيرت

سلام رفقا
سپاس از بابت ايجاد اين فضا براى گفتمان در خصوص انتخابات پيش رو
جا داره من اعلام كنم كه بنده بشخصه به تمامى اعضاى اين انجمن با هر گرايش سياسى ارادت دارم و اگر احيانا نظرى يا نقدى ارائه ميشه حمل بر بى احترامى و خدا ناكرده جسارت نشه
به هر حال همه ما با هر رنگ و نژاد و عقيده از يك كشوريم و همه ما از كشورمان و آينده اش سهم داريم
چه اونى كه راى ميده چه اونى كه راى نميده ( با هر دليل )
پس خداى ناكرده يك وقت اين فضاى دوستانه تبديل به ميدان جنگ و تخريب يكديگر نشه ، همه محترم اند و همه حق دارند كه از اعتقادشون البته تحت لواى ادب و منطق و احترام ، دفاع كنند.
چناچه ما بتوانيم در عين حال كه نظرمان را به يكديگر اعلام مى كنيم يا يكديگر را نقد مى كنيم همديگر را تحمل نيز بنماييم اين يعنى آزادى و عدالت و دمكراسى

موفق و سربلند باشيد.

دموکراسی کلمه مناسبی برای ایران نیست..
ایران مردم سالاری دینی داره و ازادی های شخصی و اجتماعی در قالب قانون اساسی جمهوری اسلامی تعریف و مرزها مشخص شده.
جا داره یه گله کنم ازت، و اون اینکه خیلی کم پیدایی و اصن پست تحلیلی هواشناسی نمیذاری ..ازت ناراضیم امیر Undecided Tongue
..........
خب و اما نظر من:
انتخابات در هر کشور و ملتی ، نشانه تغییر پذیری و انعطاف پذیری سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بسمت تعالی(مثلا کشور ما) یا افول اون کشوره(مثلا فرانسه و انگلیس و ..).
انتخابات یعنی تصمیم مردم ، برای تغییر سیاستمداران کلان و سیاستهای داخلی و خارجی کشور به نحوی که موجب تقویت اقتصاد، شکوفایی جامعه و عزت ملی بشه و انسجام اجتماعی رو در پی داشته باشه.
در یک کشور مستقل و ازاد ، که حکومت مردمی و احزاب مردمی باشند، طی انتخابات، مردم انتخاب میکنند و نتیجه آن را میپذیرند..و مخالفین رییس جمهور جدید سعی میکنند با نقد سازنده و ایجاد فراکسیون معارض، نظرات خود را در تصمیمات کلان دولت جدید بگنجانند.
اما در کشورهای با حکومت های غیر مردمی مثل امریکا و فرانسه ، هیچ یک از احزاب بدنبال حفظ منافع مردم و خصوصا اقشار ضعیف نیستند.
مثلا مکرون برنامه اقتصادی برای کارگران نداشت و حدود ۸ میلیون کارگر فرانسوی به لوپن رای دادند..که برنامه حمایتی از کار و کارگر داشت..اما ۲۳ میلیون کارمند و کاسب به مکرون رای دادند که وعده کاهش مالیات بر مشاغل و ایجاد فرصتهای شغلی تجارتی و لیبرالیسم داده بود..نتیجه این شد که صدها هزار کارگر در فرانسه تظاهرات کردند و این کارگران نتیجه انتخابات را نپذیرفتند..نه اینکه شورش کردند و نه اینکه صحت انتخابات رو زیر سوال ببرن..بلکه هرگز با جون و دل برای دولت مکرون کار نخواهند کرد.
در کشور ما انتخابات یک سرمایه ملی است..بزرگترین دستاورد پس از انقلاب همین انتخاب مستقیم رییس جمهور و نمایندگان مجالس خبرگان و اسلامی توسط مردم هست که باعث تقویت نظام جمهوری اسلامی و اقتدارش شده است. صرف نظر از گرایشات و دلایل سیاسی و اجتماعی رای دهنده، هر رای به معنای رای به جمهوری اسلامی است.
انتظار دارم تمامی دوستان دقت کنند که کلیه مطالب نوشته شده در این تاپیک منافی اخلاق سیاسی و انتخاباتی و ضد موازین قانونی نباشد. تا بهترین مباحثه انجمنی و تبادل آرا و نقادی صورت بگیره.سپاس

سال زراعی ۹۸-۹۹ سال خشک و گرم ، از نظر من
09-05-2017 04:26 PM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #4
یکی از ضعفهای بسیار بزرگ دولت اقای روحانی، کوتاه اومدن جلوی برخی کارهای ناشایست کشورهای عربی منطقه است..
بطور مثال..شبکه الجزیره عربی متعلق به قطر، مرتبا گزارشهای مغرضانه و حتی تحلیلهای تخریبی از وضع داخلی و بین المللی ایران ارائه میکنه و ضمن این، مرتبا از لفظ خلیج عربی به جای خلیج فارس استفاده میکنه..
چرا این شبکه باید در ایران و تهران خبرنگار داشته باشه؟؟

09-05-2017 05:13 PM
عضو فعال

اطلاعات من

اعتبار: 15

ارسال: #5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09-05-2017 10:26 PM
عضو فعال

اطلاعات من

اعتبار: 15

ارسال: #6
09-05-2017 10:32 PM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #7
دولت بعدی باید یارانه رو افزایش بده واسه کارگرا و راننده ها و کشاورزا
چون قیمت برق و گاز و اب تو این چند سال زیادتر شده.. Undecided

09-05-2017 11:19 PM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #8
امروز در جریان گشت زنی ۴ ساعته ای که داشتیم، متوجه تخلفات انتخاباتی و ترافیکی ستاد تبلیغاتی اقای روحانی شدیم، که با تهیه عکس و مستندات، اماده ارائه به دفتر نظارت شده..
از جمله تخلفات ستاد تبلیغاتی اقای روحانی درشیراز موارد زیر بود:
۱-تدارک برنامه و جنگ شادی توسط اداره کل ورزش و جوانان فارس، که در پوشش جشن شعبانیه مشکوک به تبلیغات و استفاده از منابع بیت المال برای تبلیغات بود..بنحوی که بنر تبلیغاتی این جشن، به رنگ بنفش و سبز و نیز عنوان جشن، نشاط و امید بود که مشخصا تبلیغ رنگ و شعار تبلیغاتی اقای روحانی است.
۲-نصب بنر و داربست در حریم خیابانهای اصلی شیرازکه حتی ممکن است سبب اسیب به هموطنان در اثر وزش باد و سقوط داربست و یا تصادف شود.
۳-شهرداری شیراز هم در قالب تبلیغات برای حضور مردمی در انتخابات، در برخی بنرهای گذرگاهی با رنگهای بنفش و سبز سعی کرده نظر افکار عمومی رو به سمت اقای روحانی سوق بده.
.....
متاسفانه شیفته خدمت به اندازه تشنگان قدرت ، منابع مالی و ساندیس نداره واسه تبلیغات..من مشخصا اقای طبایی رو میگم که نه بنر داره و نه برنامه ساندیس و موزیک..
در انتخابات قبل هم همین بوده، چه مردان نازنینی که نظر مردم زرق و برق دوست شعار پرست بهشون جلب نشد..مثل اقای رضایی..

...
با کروبی ها، قالیباف ها، جلیلی ها، احمدی نژادها و روحانی ...کار ایجاد نمیشه..ایران هر روز خشک تر و بی اب تر میشه..نفت تموم میشه و سفره مردم خالی تر..
روند فعلی ، اصلاح پذیر نیست..
برای کار جهادی، باید ریشه ای فکر کرد..
صادرات نفت باید مرتبا کاهش یابد.
باید از هدر رفت منابع ابی بشدت و فوری جلوگیری و طرحهای اصلاحی کشاورزی و اب خیز داری سریعا تهیه و اجرا شوند..
ایران می تواند قطب تولید خشکبار جهان باشد..ایران میتواند مرکز تولید زیباترین اجرها و سنگهای زینتی با کار دست باشد..
ایران میتواند تنهاترین و انحصاری ترین کشور تولید فرشهای دستباف با طرحهای نوین و یا باستان با قیمت و کیفیت عالی و با تولید بسیار بالا باشد..ایران میتواند مرکز اصلی ترانزیت کالا باشد ..ایران میتواند اباد و سبز باشد..ایران را ایرانیان بایو جنگل کنند..حتی با کاشت هسته های خرما، میتوان کار بزرگی کرد.
......
متاسفانه کاندید اصلح به دور دوم نخواهد رفت، و مردم در پای صندوق، باز شعار و حرف را انتخاب میکنند

10-05-2017 02:52 PM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #9
خب ، دوستان سلام..
تا اینجای کار بیشترین تخلفات انتخاباتی مربوط به ستاد اقای روحانی بود!
دیشب برنامه های انتخاباتی اقایان روحانی و هاشمی طبا رو دیدیم..
اقای هاشمی طبا که برنامه هاش رو خیلی منطقی بیان کرد..
اقای میرسلیم هم شخص قابل احترامی است و مرد خوبیه..اونجا که گفت سعی میکنم زیاد به خانومم ظلم نکنم برام خیلی جالب بود! معلومه از اون مرداست که مرتب با خانومش شوخی میکنه و هواشو داره Big Grin
مرد باید یار و رفیق زنش باشه..نه ارباب و کارفرماش..
اما اخرین برنامه کفر منو بالا اورد.. Angry
اقای روحانی در برنامه شبکه ۲ ، گفت بجز در مسکن، هیچ جا رکود نیست!! ایشون میگه رکود نداریم ولی رونق هنوز ایجاد نشده!
ایشون از سوال مربوط به تاثیر تحریم بیشتر است یا مدیریت و تدبیر داخلی ؟؟ هم طفره رفت و برجام رو الم کرد ..اینو نگفت که چرا با وجود برجام، هنوز بانکها تو مبادله پول با ایران دست اندازی میکنند؟ چرا با وجود گذشت ۲ سال از برجام کمتر از ۵۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی وارد کشور شد؟
ایشون از طرح کارورزی خبر داده و میگه تا یکسال به جوانان کار اموز در مرکز صنعتی و خدماتی به جای کارفرما پول میده! این پول از کجا قراره بیاد؟؟ از هموجا که قالیباف میخواد پول بده؟
از نظر بنده اقایان قالیباف و روحانی و رییسی برنامه مشخصی برای بهبود اقتصاد و اشتغال ندارند و برنامه هاشون صرفا کوتاه مدت و فاقد اینده نگری است.
رای من هاشمی طبا Heart

12-05-2017 09:40 AM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #10
آپ سیاسی!:
مناظره امروز اعصاب خورد کن خواهد بود! چرا که قالیباف و جهانگیری و روحانی بیشتر بگو مگو خواهند کرد تا بحث!
اما متاسفانه ، در این مناظره اقای روحانی محبوب تر خواهد شد چون مردم ما بیشتر شعار و نحوه بیان رو میپسندن نه محتوا و منطق رو!

12-05-2017 10:15 AM
عضو کوچک و حساس انجمن!
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #11
مناظره سوم هم تموم..و مجری مجرد سیما هم که من خیلی ازش خوشم میاد..مرد خوبیه Blush
نکات برجسته مناظره سوم از دید من:
۱- اتهامات ظاهرا بی پایان تیمهای روحانی و رییسی نشون داد که هر دو گروه نامزدهای اصلح نیستند و شفاف نبوده اند..
۲- اقای میرسلیم دهها سال با درک وضعیت موجود فاصله داره..من اخر نفهمیدم برنامه ایشون چیه اصولا!
۳- اقایان روحانی و قالیباف طرحهای کاملا غیر کارشناسی برای ایجاد اشتغال و کمک به بیکاران دارند و من هنوز نمیدونم چجور میشه که بعد از یکسال کاراموزی توی یه شرکت خدماتی یا تولیدی و غیره... وارد بازار کاری بشن که اصولا جذب نیرو نداره!! ضمن اینکه دولت اقای روحانی، یکسال حقوق این کاراموزان ۸ میلیون نفری رو از کجا قراره تامین کنه؟
۴- اقای قالیباف حق کارانه رو از کجا به بیکاران میخواد بده؟؟ این هشت میلیون ماهی ۲۵۰۰۰۰ تومان ...خودتون بشینید حساب کنید خدا وکیلی!
۵- اقای رییسی هم که ماشاالله....فقط شعار...
ایشون هیچ دفاعی درباره اتهام اقای روحانی از خودشون نکردن..و واقعا دوست داشتم دفاعیه قوی و تندی ازشون ببینم اما انگار جا خورده بود..و. قدر ت تکلم نداشت Undecided
۶- اقای هاشمی طبا..اصلا ادم سخنوری نیست..اصلا مثل قالیباف و روحانی چرب زبان نیست..اما برنامه هاش دست یافتنی، منطقی و دلسوزانه بود..اهل وعده(چاخان انتخاباتی) هم نیست.
نکات قابل تامل مناظره:
خنده های اقای قالیباف توهین به من بیننده بود...درست نبود..صادقانه نبود.
اقای روحانی مطلقا نقدی به دولتش وارد نمیدونه و ایشون حتی به یک نقص دولتش اعتراف نکرد..غرور و تکبر خوب نیست.
اقای میرسلیم تقریبا با مدیریت نوین و جامعه امروز بیگانه بود..کتاب وار حرف میزد و ..
اقای رییسی..دارای دو پست اجرایی مهم هستند..چرا نامزد ریاست جمهوری شد؟
اقای جهانگیری، لهجه کرمانی داره..که خوشم میاد..ادم زبون دار و مصممی هست..کاش روحانی به جای ایشون انصراف میداد..اما اونم معلومه شفاف نبوده کاراش..
اقای هاشمی طبا، مرد کم حوصله ای است..اما شریف و متفکره..ضمن اینکه عجب نکته ای گفت:" هزینه های ستادهای انتخاباتی خود و اسپانسرها را با اسم اعلام کنید"
چون خودش یه ریال هزینه تبلیغات نداره..
این مرد شریفه..این مرد انتخاب منه..
من فردای قیامت شرمنده نخواهم بود..
والسلام

12-05-2017 09:36 PM
عضو ارشد
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 28

ارسال: #12
نکته طلایی مناظره اونجا بود که هاشمی طبا گفت ما گل های خندانیم فرزندان ایرانیم
Big Grin
12-05-2017 11:14 PM
بوشهرپایتخت انرژی ایران
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 235

ارسال: #13
سلام
خوب بریم به میدان شاید حری درلشکرابن سعد پیدا شد/ان شاءالله
خداوند وعده کرده زمین را به دست صالحان خواهد سپرد
پس یا حق
ازامروز فعالیت انتخاباتی خودم رو با تمام قوت بنا بر وظیفه شروع میکنم

زندگی ما آدم ها حکایت یخ فروشی است که از او پرسیدند فروختی؟
گفت نخریدند.ولی تمام شد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 13-05-2017 07:44 AM، توسط حسین خورموج.)
13-05-2017 07:44 AM
بوشهرپایتخت انرژی ایران
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

ارسال: #14
[تصویر:  photo-۲۰۱۷-۰۵-۱۳-۰۶-۳۶-۳۰.jpg]
[تصویر:  photo-۲۰۱۷-۰۵-۱۳-۰۶-۳۶-۲۱.jpg]

گفت نخریدند.ولی تمام شد
13-05-2017 07:52 AM
بوشهرپایتخت انرژی ایران
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

ارسال: #15
(12-05-2017 09:36 PM)man13 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مناظره سوم هم تموم..و مجری مجرد سیما هم که من خیلی ازش خوشم میاد..مرد خوبیه Blush
نکات برجسته مناظره سوم از دید من:
۱- اتهامات ظاهرا بی پایان تیمهای روحانی و رییسی نشون داد که هر دو گروه نامزدهای اصلح نیستند و شفاف نبوده اند..
۲- اقای میرسلیم دهها سال با درک وضعیت موجود فاصله داره..من اخر نفهمیدم برنامه ایشون چیه اصولا!
۳- اقایان روحانی و قالیباف طرحهای کاملا غیر کارشناسی برای ایجاد اشتغال و کمک به بیکاران دارند و من هنوز نمیدونم چجور میشه که بعد از یکسال کاراموزی توی یه شرکت خدماتی یا تولیدی و غیره... وارد بازار کاری بشن که اصولا جذب نیرو نداره!! ضمن اینکه دولت اقای روحانی، یکسال حقوق این کاراموزان ۸ میلیون نفری رو از کجا قراره تامین کنه؟
۴- اقای قالیباف حق کارانه رو از کجا به بیکاران میخواد بده؟؟ این هشت میلیون ماهی ۲۵۰۰۰۰ تومان ...خودتون بشینید حساب کنید خدا وکیلی!
۵- اقای رییسی هم که ماشاالله....فقط شعار...
ایشون هیچ دفاعی درباره اتهام اقای روحانی از خودشون نکردن..و واقعا دوست داشتم دفاعیه قوی و تندی ازشون ببینم اما انگار جا خورده بود..و. قدر ت تکلم نداشت Undecided
۶- اقای هاشمی طبا..اصلا ادم سخنوری نیست..اصلا مثل قالیباف و روحانی چرب زبان نیست..اما برنامه هاش دست یافتنی، منطقی و دلسوزانه بود..اهل وعده(چاخان انتخاباتی) هم نیست.
نکات قابل تامل مناظره:
خنده های اقای قالیباف توهین به من بیننده بود...درست نبود..صادقانه نبود.
اقای روحانی مطلقا نقدی به دولتش وارد نمیدونه و ایشون حتی به یک نقص دولتش اعتراف نکرد..غرور و تکبر خوب نیست.
اقای میرسلیم تقریبا با مدیریت نوین و جامعه امروز بیگانه بود..کتاب وار حرف میزد و ..
اقای رییسی..دارای دو پست اجرایی مهم هستند..چرا نامزد ریاست جمهوری شد؟
اقای جهانگیری، لهجه کرمانی داره..که خوشم میاد..ادم زبون دار و مصممی هست..کاش روحانی به جای ایشون انصراف میداد..اما اونم معلومه شفاف نبوده کاراش..
اقای هاشمی طبا، مرد کم حوصله ای است..اما شریف و متفکره..ضمن اینکه عجب نکته ای گفت:" هزینه های ستادهای انتخاباتی خود و اسپانسرها را با اسم اعلام کنید"
چون خودش یه ریال هزینه تبلیغات نداره..
این مرد شریفه..این مرد انتخاب منه..
من فردای قیامت شرمنده نخواهم بود..
والسلام
سلام
پستهاتون حکایت از بینش ضعیف سیاسی میده مثل پیش بینی های تجربی Big Grin
تکرارخطا دوباره ما را نسزد
روحانی دروغگو به آخر خط رسید pkd7da_d7c973

گفت نخریدند.ولی تمام شد
13-05-2017 07:56 AM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخابات 96 دشتي 1 0 09-05-2017 02:49 PM
آخرین ارسال: اميركوروش
  انتخابات 94 دشتي 17 0 07-01-2016 11:42 PM
آخرین ارسال: حسین خورموج

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان