انجمن هواشناس ایرانی

ثبت نام سریع: نام کاربری: آدرس ایمیل: کلمه عبور:
زمان کنونی: 21-01-2019, 10:19 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

پیش بینی و دیده بانی روزانه مرداد 95
زمان کنونی: 21-01-2019, 10:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: masoud1371
آخرین ارسال: شهاب-بهارستان
پاسخ: 357
بازدید: 1

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
عضو ارشد
آفلاین

وضعيت : آفلاین
اطلاعات من

اعتبار: 113

ارسال: #1
[تصویر:  sa]

[تصویر:  image2.ashx?region=sa&ir=True]
[تصویر:  EurAfricaL_plot_weather_map.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: 28-07-2016 05:34 PM، توسط هادی.)
22-07-2016 07:49 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بهارستان - جنوب اصفهان
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 89

ارسال: #2
RE: پیش بینی و دیده بانی روزانه مرداد 95
با تشکر از مسعود عزیز بابت ایجاد تاپیک

دوستان تاپیک رو افتتاح کنید!! به امید مرداد ماهی نرمال و خوب در سراسر کشور

تو ای خدای که گیتی از آن توست ؛ و تو که تمام جهان و زیبایی هایش را به یکباره و تنها آفریدی؛ خدایا نظری به حال بندگان حقیرت افکن ؛ هیچ جای وطنم ایران را از فیض و رحمت نامحدودت بی نصیب مگردان...که تو بی نیاز ستوده ای.
22-07-2016 09:23 PM
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
علیرضا راستی

اطلاعات من

اعتبار: 3

ارسال: #3
سلام و درود کم کم یک در میون ماه ها رو رد کنیم میرسیم به فصل بارشی فعلا حرفی نیست جز گرما و خشکی
23-07-2016 07:41 AM
سعید محمدی خاوران استان فارس
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 66

ارسال: #4
ضمن سلام و تبریک تایپیک جدید خدمت دوستان
هوای شهر خاوران چند روزیست خیلی گرم شده میتونم بگم کم سابقه است

پیامبراکرم صلی الله علیه واله وسلم:
هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند
23-07-2016 09:03 AM
سعید محمدی خاوران استان فارس
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 66

ارسال: #5
384 ساعت اینده
[تصویر:  gfs_apcpn_ind_52.png]

پیامبراکرم صلی الله علیه واله وسلم:
هر کس پیشانی مادر خویش را ببوسد، از آتش جهنم دور می ماند
23-07-2016 09:13 AM
عضو فعال

اطلاعات من

اعتبار: 28

ارسال: #6
با سلام و احترام
هنوز قصد داشتم پيشنهاد راه اندازي تاپيك جديد رو بدم كه دوستان زحمت راه انداختنشو كشيدن
فقط يك پيشنهاد
تاپيك ها رو ماه به ماه راه اندازي نكنيد سال به سال باشه بهتره
اينجوري دسترسي به مطالب قديمي تر خيلي راحت تره
23-07-2016 09:13 AM
عضو نیمه فعال
**
آفلاین

اطلاعات من

ارسال: #7
عرض سلام و ادب خدمت دوستان هم انجمنی!
تشکر از مسعود عزیز بابت راه اندازی تاپیک مرداد
همچنین تشکر ویژه از محمدرضا و بقیه دوستان که (اینطور که به نظر میرسه) با صبرو حوصله عرصه انجمن رو خالی نگذاشتند
راستش برا دو ماه تصادف کرده بودم و ....براهمین حسابی از هرنوع حضور مجازی دور بودم
گرمای کلافه کننده در کنار رطوبت پایین هوا اقلیم اینجا(شهرصدرا در کنار شیراز) رو با اقلیم بیابان های داخلی فلات ایران مشابه ساخته
هوای نسبتا خنک صبح به سرعت قبل از سه بعدظهر به اوج گرما میرسه و طبیعتا قدری کندتر اما محسوس بعد غروب خورشید مجدد رو به خنکی میره
برا همین تا امروز اینجاکولرآبی خوب جواب داده...
روز شماری میکنم تا نیمه های مرداد رو رد کنیم هرچند با تجربه این چندسال چشم انداز دل چسبی برای ماه های بارشی که قراره از راه برسند متصور نیستم
23-07-2016 06:39 PM
بندرعباس
**
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 5

ارسال: #8
هوای گرم را پشت سر گذاشته ایم
مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جوی گفت:
با توجه به این که دوره هوای خیلی گرم در فصل تابستان را پشت سر گذاشته ایم، به نظر می رسد گرمای دو روز گذشته دیگر در کشور تکرار نشود
.مجید آزادی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کاهش دما در شمال کشور روز گذشته آغاز شد اما در مناطقی مانند تهران و دامنه های جنوبی البرز انتظار می رود دمای هوا امروز، فردا و پس فردا در حدود 30 تا 40 درجه باشد و از سه شنبه اندکی کاهش دما خواهیم داشت که شاید به حدود 37 تا 38 درجه برسد.
وی اظهار کرد: از آنجا که در حال عبور از اوج گرما در کشور هستیم، به نظر می رسد دیگر گرمای دو روز گذشته در کشور تکرار نشود و تا نیمه مرداد ماه پدیده خاصی در خصوص افزایش دما دیده نمی شود.
وی ادامه داد: باید توجه داشته باشیم تا زمانی که دما 40 درجه است تفاوت زیادی بین 39 تا 40 احساس نمی شود اما زمانی که دما از 40 درجه بالاتر می رود، حتی نیم درجه هم بسیار محسوس و غیر قابل تحمل می شود.
آزادی تاکید کرد: اما با توجه به عبور از مرز گرمای شدید تابستان، دیگر انتظار دمای بالای 40 درجه را حداقل در تهران نداریم البته این روند در سراسر کشور و با توجه به میانگین دمایی آنها وجود دارد.*
** بروز گرد و غبار در جنوب غرب از اواخر فردا
مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جوی درباره پدیده گرد و غبار گفت: وجود گرد و غبار در زابل مربوط به فصل و وزش بادهای 120 روزه است و این بخش از کشور تا پایان تابستان با این پدیده مواجه خواهد بود. اما ممکن است عوامل مختلف روی شدت و کاهش آن تاثیرگذار باشند
.آزادی گفت: روال طبیعی بادهای 120 روزه به این شکل است که از حدود 12 شب شروع به تقویت و شدت می کند و تا 12 ظهر به اوج می رسد و بعد از آن تا حدودی کاهش می یابد.وی افزود: زمانی که در جنوب کشور بارش رخ دهد قدرت بادهای 120 روزه به طور طبیعی کاهش می یابد که پیش بینی ها نشان می دهد دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری شاهد بارش پراکنده در جنوب کشور خواهیم بود، البته این بارش زیاد نیست اما تا حدودی روی بادهای 120 روزه تاثیر می گذارد و آن را تعدیل می کند بنابراین تا حدودی شاهد کم شدن گرد و غبار در این قسمت از کشور خواهیم بود.
آزادی با بیان اینکه سازوکار گرد و غبار در جنوب غرب کشور نسبت به زابل کاملا متفاوت است، گفت: انتظار می رود در اواخر یکشنبه و دوشنبه شاهد بروز گرد و غبار در این بخش از کشور باشیم و از سه شنبه از شدت آن کاسته می شود.دو روز گذشته دمای تهران به حدود 42 درجه رسیده بود.
23-07-2016 07:52 PM
shiraz
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 11

ارسال: #9
(23-07-2016 04:23 PM)man13 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال حاضر شاهد بارش در کوههای کم ارتفاع مکران در استان هرمزگان هستیم..همچنین توده ابر از جنس التو کومولوس از شمال فارس تا جنوب لرستان دیده میشه..
برایند من:
طی روزهای اتی شاهد توسعه همرفت در فارس و کرمان خواهیم بود که بارشهای شدیدی ایجاد خواهد کرد..شدت بارش در جنوب این استانها.
از هفته بعد ضمن تشدید بارش در این دو استان. دامن مونسون پهنتر میشه و روی زاگرس مرکزی هم کشیده میشه
محمد رضا جان
از این پیشبینیها برا تیرماه هم زیاد انجام دادی امیدوارم اینبار برعکس نشه
23-07-2016 09:03 PM
بوشهرپایتخت انرژی ایران
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 235

ارسال: #10
آپ روز
[تصویر:  fim_tprecip_mideast2_41.png]

زندگی ما آدم ها حکایت یخ فروشی است که از او پرسیدند فروختی؟
گفت نخریدند.ولی تمام شد
23-07-2016 09:20 PM
هواشناس تجربی-ساکن تورکیه
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 95

ارسال: #11
(23-07-2016 06:39 PM)ashkan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنین تشکر ویژه از محمدرضا و بقیه دوستان که (اینطور که به نظر میرسه) با صبرو حوصله عرصه انجمن رو خالی نگذاشتند
راستش برا دو ماه تصادف کرده بودم و ....براهمین حسابی از هرنوع حضور مجازی دور بودم
گرمای کلافه کننده در کنار رطوبت پایین هوا اقلیم اینجا(شهرصدرا در کنار شیراز) رو با اقلیم بیابان های داخلی فلات ایران مشابه ساخته
هوای نسبتا خنک صبح به سرعت قبل از سه بعدظهر به اوج گرما میرسه و طبیعتا قدری کندتر اما محسوس بعد غروب خورشید مجدد رو به خنکی میره
روز شماری میکنم تا نیمه های مرداد رو رد کنیم هرچند با تجربه این چندسال چشم انداز دل چسبی برای ماه های بارشی که قراره از راه برسند متصور نیستم

بد نباشه ...خدا رحمت کرده

هاشم نقشه ها هم از ده روز پیش گذاشتنت سرکار..دیدی که فارس تا حالا بارش سراسری از مونسون نداشته..پس فقط من اشتبا نمیکنم.انصافم خوب چیزیه ...
-----
در صورت تحقق اپ من که اپ جی اف اس هم کاملن موئیدش هست..صد در صد خشکسالی داریم برای اغلب کشور

با نام تو و به اراده تو، غیرممکن بی معنی است، خدای حاضر و ناظر و حی
23-07-2016 09:29 PM
shiraz
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 11

ارسال: #12
(23-07-2016 09:29 PM)man13 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-07-2016 06:39 PM)ashkan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بد نباشه ...خدا رحمت کرده

هاشم نقشه ها هم از ده روز پیش گذاشتنت سرکار..دیدی که فارس تا حالا بارش سراسری از مونسون نداشته..پس فقط من اشتبا نمیکنم.انصافم خوب چیزیه ...
-----
در صورت تحقق اپ من که اپ جی اف اس هم کاملن موئیدش هست..صد در صد خشکسالی داریم برای اغلب کشور
من صحبت نقشه ها رو نکردم نظرم پیشبینی تجربی شما بود فارس 90درصد مواقع اوج بارش تابستانش در مرداد هست اینو به راحتی میشه از امار بارش شهرهای فارس که در هواشناسی فارس هم موجوده میشه پی برد شما مدام اسرار به سیل در تیرماه داشتی مثل الان که مدام حرف از خشکسالی میزنی تنها نقشه ای هم که برا یک هفته گذشته بارش پیشبینی کرده بود جی اف اس بود که به نظر من مدل امیریکایی جی اف اس دوزار هم نمی ارزه ولی الان مدل معتبراروپایی برا 10روز اینده بارش برا بخشهایی از استان پیشبینی کرده حالا اگه بارشی در 10 روز اینده اتفاق نیفته میشه گفت نقشه ها سرکارین
23-07-2016 10:15 PM
بهارستان - جنوب اصفهان
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 89

ارسال: #13
نقشه ها برای هفته دوم، امکان تشکیل کم فشار حاره ای ضعیفی رو در منتهی الیه شرقی دریای عمان در نظرگرفته اند که به سواحل پاکستان و بخشی از مکران برخورد می کنه و بارش هایی رو باعث میشه.
البته هنوز تشکیلش قطعی نیست و فقط ۲ روزه که در پیش بینی ها ظاهر شده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کل حتی اگر چنین کم فشاری نیز تشکیل بشه، احتمال قوی بودنش کمه چون آب انرژی کافی برای پشتیبانی این سیستم را نداره.

تو ای خدای که گیتی از آن توست ؛ و تو که تمام جهان و زیبایی هایش را به یکباره و تنها آفریدی؛ خدایا نظری به حال بندگان حقیرت افکن ؛ هیچ جای وطنم ایران را از فیض و رحمت نامحدودت بی نصیب مگردان...که تو بی نیاز ستوده ای.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 23-07-2016 11:14 PM، توسط شهاب-بهارستان.)
23-07-2016 11:11 PM
بوشهرپایتخت انرژی ایران
آفلاین
هواشناس

اطلاعات من

اعتبار: 235

ارسال: #14
سلام
امسال تابستان بوشهربا وزش گرم باد شروع شد والان یک هفته ای هست که آب پز شدیم ولی امشب گرم باد داریم یخورده هوا سردرگم شده
الگوهای دورپیوندی با اینکه قابل اعتماد نیستن ولی تا اینجای کار برا فصل بارشی خوش بین هستن البته نسبت به پارسال تا ببینیم خدا چی بخواد

زندگی ما آدم ها حکایت یخ فروشی است که از او پرسیدند فروختی؟
گفت نخریدند.ولی تمام شد
24-07-2016 12:52 AM
عضو نیمه فعال
**

اطلاعات من

ارسال: #15
ﺗﺪﺍﻭﻡ ﮔﺮﻣﺎ ﻭ ﺷﺮﺟﯽ ﻧﻔﺲﮔﯿﺮ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﻧﺪ ﺍﻓﺰﺍﯾﺸﯽ ﺩﻣﺎ ﺗﺎ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ۵۰ ﺩﺭﺟﻪ ﻧﯿﺰ ﺧﺒﺮﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻮﺝ ﮔﺮﻣﺎ ﻭ ﺷﺮﺟﯽ ﻓﻌﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﻮﺍﻩ ﺩﻣﺎﺳﻨﺞﻫﺎﯼ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺣﺘﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ۶۰ ﺩﺭﺟﻪ ﻧﯿﺰ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺧﺎﻧﻪ ﻧﺸﯿﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
ﻫﻮﺍﯼ ﺩﺍﻍ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺷﺮﺟﯽ ﺑﺎﻻﯼ 90 ﺩﺭﺻﺪ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺳﺨﺘﯽ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺟﻨﻮﺏ ﺭﻗﻢ ﺯﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
ﺩﺭ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﺍﻋﻼﻡ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﺗﺪﺍﻭﻡ ﺭﻭﻧﺪ ﺍﻓﺰﺍﯾﺸﯽ ﺩﻣﺎ ﺗﺎ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﻣﺎﯼ ﻫﻮﺍ ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺍﺯ ﻣﻨﺰﻝ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻣﯽﮐﺮﺩﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﻣﺎ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ ﺗﯿﺮﻣﺎﻩ ﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﺮﺩﺍﺩﻣﺎﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﻏﺎﻓﻠﮕﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
ﮐﻮﺭﻭﺵ ﺑﻬﺎﺩﺭﯼ ﺩﺭ ﮔﻔﺖﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺗﺴﻨﯿﻢ ﺍﺯ ﺭﻭﻧﺪ ﺍﻓﺰﺍﯾﺸﯽ ﺩﻣﺎ ﺗﺎ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 50 ﺩﺭﺟﻪ ﻧﯿﺰ ﺧﺒﺮﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻣﺎ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﻮﺍﻩ ﺩﻣﺎﺳﻨﺞﻫﺎﯼ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺣﺘﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 60 ﺩﺭﺟﻪ ﻧﯿﺰ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺧﺎﻧﻪ ﻧﺸﯿﻦ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ .
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﻨﺎ ﺑﺮ ﺍﻋﻼﻡ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺳﺎﺣﻞ ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎﺭﺱ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺭﻃﻮﺑﺖ ﻫﻮﺍ ﺗﺎ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 90 ﺩﺭﺻﺪ ﻫﻢ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ؛ ﺷﻬﺮﻫﺎﯾﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺎﻫﺸﻬﺮ، ﺁﺑﺎﺩﺍﻥ ﻭ ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ ﻭ ﺑﻨﺪﺭﻫﻨﺪﯾﺠﺎﻥ ﮐﻪ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺑﻨﺪﺭﯼ ﻭ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺭﻃﻮﺑﺖ ﻫﻮﺍ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﻐﺮﻧﺞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﻨﺎﺭ ﺑﺮ ﺍﻋﻼﻡ ﺭﺳﻤﯽ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺷﻬﺮﻫﺎﯾﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺑﺴﺘﺎﻥ، ﺳﻮﺳﻨﮕﺮﺩ ﺩﻣﺎﯼ ﻫﻮﺍﯼ 51 ﺗﺎ 53 ﺩﺭﺟﻪ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻧﻮﻉ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺭﮐﻮﺭﺩ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽﺷﻮﺩ .
ﮐﻮﺭﻭﺵ ﺑﻬﺎﺩﺭﯼ ﺩﺭ ﻫﻤﯿﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺩﺭ ﮔﻔﺖﻭﮔﻮ ﺑﺎ ﺗﺴﻨﯿﻢ ﺍﻇﻬﺎﺭﺩﺍﺷﺖ : ﻣﻮﺝ ﻫﻮﺍﯼ ﮔﺮﻡ ﻭ ﻣﺮﻃﻮﺏ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﮐﻪ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺸﻮﺭ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﺍﻭﺍﺳﻂ ﻫﻔﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﺤﺖ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺧﻮﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺁﻥ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺍﺳﺖ .
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ : ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﻧﻘﺸﻪﻫﺎﯼ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻭﺳﻂ ﻫﻔﺘﻪ ﺟﺎﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺝ ﮐﻢ ﺗﻮﺍﻥ ﺗﺮ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺩﻣﺎﯼ ﻫﻮﺍ ﺍﻧﺪﮐﯽ ﮐﺎﺳﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ .
ﻣﺪﯾﺮﮐﻞ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺩﻣﺎﯼ ﺑﺮﺧﯽ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻧﻬﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﮔﻔﺖ : ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﻮﺝ ﮔﺮﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺬﻩ ﺩﺭ 24 ﺳﺎﻋﺖ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﻣﺎﯼ 29 ﺩﺭﺟﻪ ﺭﺍ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺧﻨﮏﺗﺮﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺍﺳﺖ؛ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﮔﺘﻮﻧﺪ ﺩﺭ ﺷﻤﺎﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻧﯿﺰ ﺑﺎ ﺩﻣﺎﯼ 53 ﺩﺭﺟﻪ ﮔﺮﻣﺘﺮﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﺳﺖ .
ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻋﻼﻡ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻣﺎﯼ 52 ﺩﺭﺟﻪ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺭﻃﻮﺑﺖ ﺣﺪﻭﺩ 80 ﺩﺭﺻﺪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﺍﯾﻦ ﻋﺪﺩﻫﺎ ﮔﻮﯾﺎﯼ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺩﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺐ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺮﻕ ﮐﻪ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﭼﻨﺪ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺷﺎﻫﺪ ﺁﻥ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﻭ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﻣﺎﯼ ﺣﺪﺍﻗﻞ 60 ﺩﺭﺟﻪ ﺩﺭ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﻭ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺳﺖ .
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺑﻪ ﺗﺴﻨﯿﻢ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ : ﺩﻣﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺑﺮﺍﺳﺎﺱ ﭘﺮﻭﺗﮑﻠﻬﺎﯼ ﻫﻮﺍﺷﻨﺎﺳﯽ ﺩﺭ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺷﻬﺮ ﯾﺎ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ‌ ﻫﺎ ﻭ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻃﺒﯿﻌﺘﺎ ﺩﻣﺎﯼ ﺷﻬﺮ ﺑﺎ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎ، ﮐﻮﻟﺮﻫﺎ ﻭ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﯾﻘﯿﻨﺎ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺍﺳﺖ .
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺗﺴﻨﯿﻢ ﺳﺘﺎﺩ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺍﻃﻼﻋﯿﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﺪﺍﺑﯿﺮ ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﺍﯾﻤﻨﯽ ﻭ ﺳﻼﻣﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻫﻮﺍﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﮔﺮﻡ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻨﻨﺪ
24-07-2016 02:20 AM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیش بینی و دیده بانی روزانه زمستان 96 حسین خورموج 350 0 23-04-2018 10:55 AM
آخرین ارسال: hossein
  پیش بینی و دیدبانی روزانه پاییز 96 hossein 277 0 26-12-2017 12:18 PM
آخرین ارسال: *محمد*
  پیش بینی و دیدبانی روزانه بهار 96 حسین خورموج 675 0 14-07-2017 04:17 PM
آخرین ارسال: baran jiroft
  پیش بینی و دیدبانی روزانه زمستان 95 حسین خورموج 1,736 0 23-03-2017 03:20 AM
آخرین ارسال: Reza-Baran
  پیش بینی و دیده بانی روزانه پاییز 95 شهاب-بهارستان 1,667 0 25-12-2016 04:52 PM
آخرین ارسال: حسن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان