انجمن هواشناس ایرانی

ثبت نام سریع: نام کاربری: آدرس ایمیل: کلمه عبور:
ثبت نام سریع: نام کاربری: آدرس ایمیل: کلمه عبور:
زمان کنونی: 11-12-2018, 01:07 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

[-]
آخرین ارسالی ها
پیش بینی های هواشناسی تجربی
شروع کننده:حمید_شیراز آخرین پست توسط:amirbord پاسخ ها:636 پیش بینی ها نمایش ها:88582 زمان:دیروز
پیش بینی و دیدبانی هوای پاییز و زمستان ۱۳۹۷
شروع کننده:kargar آخرین پست توسط:hossein پاسخ ها:366 پیش بینی روزانه نمایش ها:0 زمان:دیروز
موضوعات عمومی (بحث آزاد غیرسیاسی)
شروع کننده:ahmad آخرین پست توسط:sadegh_hosseini پاسخ ها:217 مباحث هواشناسي نمایش ها:6092 زمان:08-12-2018
پیش بینی فصلی Seasonal forecast weather
شروع کننده:مسعود آخرین پست توسط:sadegh_hosseini پاسخ ها:2448 پیش بینی بلندمدت نمایش ها:510552 زمان:08-12-2018
آخرین زمین لرزه های ایران و جهان
شروع کننده:محمد-قشم آخرین پست توسط:man13 پاسخ ها:189 زلزله - نجوم - فعالیت های خورشیدی نمایش ها:40990 زمان:06-12-2018
تشکر ، پیشنهاد ، انتقاد
شروع کننده:مهران آخرین پست توسط:saeed salari پاسخ ها:3638 دفتر مدیریت انجمن نمایش ها:203479 زمان:21-11-2018
پیش بینی و دیدبانی هوای بهار و تابستان 97
شروع کننده:دشتي آخرین پست توسط:hossein پاسخ ها:95 پیش بینی روزانه نمایش ها:0 زمان:دیروز
فیلم و تصویر پدیده های جوی کشور
شروع کننده:دشتي آخرین پست توسط:hossein پاسخ ها:0 پیش بینی روزانه نمایش ها:0 زمان:دیروز
پیش بینی و دیده بانی روزانه زمستان 96
شروع کننده:حسین خورموج آخرین پست توسط:hossein پاسخ ها:350 پیش بینی روزانه نمایش ها:0 زمان:دیروز
مباحث مذهبی
شروع کننده:سیدحسن حسینی آخرین پست توسط:kargar پاسخ ها:2519 دین و مذهب نمایش ها:99103 زمان:13-01-2018
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

زنجيره انسانی در کنار رودخانه کارون
زمان کنونی: 11-12-2018, 01:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دشتي
آخرین ارسال: amirbord
پاسخ: 25
بازدید: 4043

ارسال پاسخ 
زنجيره انسانی در کنار رودخانه کارون
نویسنده پیام
ابو عبدالرحمن بلوچ

وضعيت : آفلاین
اطلاعات من

اعتبار: 27
سپاس ها 2
سپاس شده 196 بار در 35 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #16
RE: زنجيره انسانی در کنار رودخانه کارون
من موندم کارون پرآب ترین رود کشور این مشکل رو داره پس بقیه رودها تکلیفشون معلومه ! تو خود خوزستان . ایذه نزدیک 800 میلی متر بارش داره و بازهم مشکل کم آبی
30-10-2013 04:28 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
سیدمحمدعلی
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 565
سپاس ها 263
سپاس شده 436 بار در 69 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #17
RE: دومين زنجيره انسانی در کنار رودخانه کارون
(30-10-2013 02:44 PM)ali1371 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2013 02:19 PM)برف پاییزی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مردم با ایمانی بودیم به جای زنجیره تشکیل دادن می رفتیم به درگاه الهی نماز استسقاء می خواندیم....
این وحدت انگیزی استاندار نسبتا محترم خوزستان هم منو کشته وحدتی که عین تفرقه ست .....
خیلی خوبه بزودی زاینده رود هم محور وحدت استان اصفهان میشه! تونل کوهرنگم محور وحدت چهارمحالیها، چشمه های دنا هم محور وحدت مردم کهکیلویه! اب لوله کشی یزد و مواد معدنی یزد هم محور وحدت مردم یزد! پسته کرمان هم محور وحدت کرمانیها! و قس علی هذا ههههههه بعد استانها تو سری هم میزنن و دعواهای قومیتی
اینجاست که باید گفت ....مجکریمWink

من اگه جای دولت بودم دیگه اجازه نمیدم اب کارون به زاینده رود منتقل بشه حق خوزستانه! ولی سیلابی که از غرب زاگرس از استان چهارمحال به کارون روانه شده رو جلوشو می گرفتم که محور وحدت چهارمحالیها حفظ بشه هههههههه
مسئولین اون روزی که اب اصفهانو حراج کرده بودن یادشون نبود چه اثاری خواهد داشت حالا یاد پیامدهای این کار افتادن!
سید علی جان باور کن من و هر ایرانی که زاینده رود خشک شده را میبینه ناراحت میشه . خودم تابستون پارسال اصفهان بودم وقتی دیدم این شهر توریستی زاینده رودش خشک شده خیلی ناراحت شدم ولی باور کن خشکی زاینده رود به خاطر انتقال آب به یزد نیست . آبی که به یزد میاد حجمش ناچیزه و الان در حدود یک سوم حجمی که قرار بوده در ابتدا بیاد میاد . تو منطقه صفاییه یزد که خیلی وقته داره اب چاه های اطراف استفاده میشه . این ابی که میاد یزد قبلا می ریخته تو باتلاق گاوخونی یزد و سفره های آب زیرزمینی استان یزد را تغذیه میکرده است . علت اصلی خشکی زاینده رود توسعه غیر کارشناسی زمین های کشاورزی در بالا دست و متاسفانه خشکسالی های پیاپی در حوزه ابخیز کوهرنگ است . با تشکر
بله درست میفرماید ولی حرف من اینه که چرا وقت صدور اب این حرفا نبود و حالا هست بعلاوه اینکه بخش مهمی از اب کارون از کوهرنگه نکته دیگه اینکه اب کارون بخشیش به خلیج فارس میریزه چرا جلوی اونو نمیگیرن.... من میدونم شما چی میخوای بگی درسته هم احمدی نزاد به زاینده رود ظلم کرد که گفت اب مال چهارمحاله هرچی میخواین استفاده کنید هم خاتمی که یه تونل اندازه یک ادم اب فرستاد برای یزد البته اب شرب نوش جان یزدیان عزیز که واقعا دوستشون دارم ما راضی نیستیم که رودخانه اب داشته باشه و یزدی ها مشکل اب داشته باشند ولی دیگه کشاورزی کردن با اون اب و بیچاره شدن کشاورزان شرق اصفهان درست نیست!

[تصویر:  528954-OdDab1uZ2.jpg]
30-10-2013 10:28 PM
عضو ارشد
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 113
سپاس ها 2907
سپاس شده 2864 بار در 463 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #18
سید علی همونجور که گفتم اصلا اب شرب لازم هم برای یزدیا تامین نمیکنه چه برسه به کشاورزی . باور کن اصلا اب برای کشاورزی استفاده نمیشه . اب منطقه صفاییه که در جنوب شهر یزده خیلی وقته به خاطر کم شدن اب انتقالی از چا های اطراف یزد تامین میشه!
31-10-2013 12:13 AM
Moderator
ناظم

اطلاعات من

اعتبار: 247
سپاس ها 6165
سپاس شده 1842 بار در 261 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #19
چند سال پیش میخواستن از سرشاخه های کارون اب بیارن استان کرمان که مردم خوزستان و نمایندگان مردم خوزستان در مجلس نذاشتن...حق هم داشتن...خیلی از مردم استان کرمان هم راضی به این کار نبودند..
دیگه مسوولین هم از همین مناطق پر اب استان اب بردن به مناطق کم اب که اتفاقا خیلی هم خوب بود...
31-10-2013 12:34 PM
دانشجوی ارشدآب وهواشناسی
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 349
سپاس ها 3154
سپاس شده 15759 بار در 2221 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #20
بعدازظهرجمعه،یکباردیگه مردم اهوازبا شرکت درراهپیمایی،نسبت به انتقال آب کارون اعتراض کردن

[تصویر:  90564_268.jpg]
[تصویر:  90566_369.jpg]
[تصویر:  90567_249.jpg]
[تصویر:  90569_344.jpg]
[تصویر:  90570_904.jpg]
[تصویر:  90571_867.jpg]
[تصویر:  90572_619.jpg]
[تصویر:  90573_923.jpg]
[تصویر:  90575_228.jpg]
[تصویر:  90584_621.jpg]
02-11-2013 10:17 AM
عضو عادی
*

اطلاعات من

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 7 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #21
یک دیوانه سنگی را انداخته ته چاه که هزارتا عاقل نمیتونند درش بیارند.
همه استانها به اندازه خودشون آب برای شرب دارند اما اینکه وسط کویر توی یزد صنایع فولاد و گلخونه و تولیداتی از این قبیل که نیاز به آب زیاد دارند ایجاد کنند یا در اصفهان برنج کشت کنند و صنایع را توسعه بدند کار دیوانه هاست.

همه این جریانات هم اتفاقات پشت پرده ای داره که از اصفهان خط دهی میشه. تخلیه آب پشت سد زاینده رود در تابستان و افزایش کشت برنج و همچنین این تجمعات در اهواز در صورتی که کارون خیلی وقته به این حال و روز افتاده فقط یک علت داره و اون اینه که اصفهانیا نمیخواند یک قطره آب هم به خط لوله دوم یزد که تا آخر امسال کارش تموم میشه بدند. حتی کار تونل سوم کوهرنگ هم بر خلاف چیزی که ادعا میشه متوقف شده.
بزودی سر و صدای کشاورزان شرق اصفهان هم که آب برای کشت پائیز ندارند در میاد
02-11-2013 11:27 AM
مدیرکل انجمن
آفلاین
مدیر کل انجمن

اطلاعات من

اعتبار: 82
سپاس ها 1189
سپاس شده 1272 بار در 345 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #22
مناظره در مورد آب کارون از شبکه یک سیما

ساعت 16.30 بعدازظهر امروز جمعه 24 آبان 92 مناظره ای در مورد آب کارون با حضور کارشناسانی از استان های خوزستان - چهارمحال و بختیاری و اصفهان از شبکه یک سیما پخش خواهدشد. برنامه مذکور مسابقه پیامکی هم داره.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واتس اپ مدیرسایت 09179709260

15-11-2013 04:29 PM
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
پژوهشگر وکارشناس هواشناسی
آفلاین

اطلاعات من

اعتبار: 233
سپاس ها -1
سپاس شده 1 بار در 0 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #23
(15-11-2013 04:29 PM)دشتی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 16.30 بعدازظهر امروز جمعه 24 آبان 92 مناظره ای در مورد آب کارون با حضور کارشناسانی از استان های خوزستان - چهارمحال و بختیاری و اصفهان از شبکه یک سیما پخش خواهدشد. برنامه مذکور مسابقه پیامکی هم داره.
.

اقای
دشتی خبری که نشد ... من همه ی شبکه ها رو چک کردم از مناظره که خبری نشد
!!! الان هم شبکه یک مستند هست و ربطی به خوزستان و ایران و... نداره !!!
سرکاری بود؟؟؟

باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15-11-2013 06:06 PM
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیرکل انجمن
آفلاین
مدیر کل انجمن

اطلاعات من

اعتبار: 82
سپاس ها 1189
سپاس شده 1272 بار در 345 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #24
(15-11-2013 06:06 PM)سیدحسن حسینی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-11-2013 04:29 PM)دشتی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

اقای
دشتی خبری که نشد ... من همه ی شبکه ها رو چک کردم از مناظره که خبری نشد
!!! الان هم شبکه یک مستند هست و ربطی به خوزستان و ایران و... نداره !!!
سرکاری بود؟؟؟

لینک خبر از روابط عمومی صداوسیما

واتس اپ مدیرسایت 09179709260

(آخرین ویرایش در این ارسال: 15-11-2013 06:21 PM، توسط دشتي.)
15-11-2013 06:21 PM
عضو فعال

اطلاعات من

اعتبار: 12
سپاس ها 940
سپاس شده 1124 بار در 264 ارسال
کشور من
تیم محبوب من
دلنوشته

ارسال: #25
03-07-2017 03:09 PM
ارسال پاسخ 

بازدید کنندگان از موضوع
3 کاربر از این مبحث دیدن کرده اند :
yas1362، tak، شادی برف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان